کانون خبر دانشگاه ازاد اسلامی ابرکوه

بازديد دانشجويان رشته حسابداري واحد ابركوه از بورس استان اصفهان

به گزارش روابط عمومي دانشگاه به همت حوزه معاونت پژوهشي دانشگاه انجمن علمي گروه حسابداري دانشگاه آزاد اسلامي واحد ابركوه دانشجويان گروه حسابداري اين واحد از بخشهاي مختلف بورس منطقه اي استان اصفهان بازيد به عمل آوردند . بر اساس اين گزارش در اين سفر 2 روز دانشجويان در جريان نحوه فعاليت قسمتهاي مختلف بورس قرار گرفتند .

+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

تذکر به دانشجویانی که شهریه خود را پرداخت نکرده اند

کلیه دانشجویانی  که بدهی خود را تا تاریخ  89/9/18پرداخت ننموده اند دروسشان حذف گردیده است

لطفا برای هر چه سریعتر برای حل مشکل خود به امور شهریه مراجعه فرماید.

+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

برگزاري مراسم زيارت عاشورا در دانشگاه ازاد اسلامي واحد ابر كوه

به مناسبت روز دانشجو و همزمان شدن اين روز با اول محرم وايام عزاداري  سيد الشهدا مراسم زيارت عاشورا در دانشگاه ازاد واحد ابر كوه برگزار شد .

+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

افتتاح نمايشگاه فرهنگي از كربلا تا شلمچه در دانشگاه ازاد ابر كوه

نمايشگاه  فرهنگي "از كربلا تا شلمچه " به مناسبت ايام محرم و همزمان با روز دانشجو در دانشگاه ازاد اسلامي واحد ابر كوه اغاز به كار كرد . اين نمايشگاه به همت دفتر فرهنگ و همكاري كانون فرهنگي بسيج بر پا شده است.در اين مراسم مسئولان استان  ،مسئولين شهرستان و مسئولين دانشگاه حضور داشتند .

 

 

 

 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

نشست دانشجویان گروه عمران دانشگاه آزاد اسلامي واحد ابركوه با هیئت رئیسه دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، نشست صمیمانه دانشجویان رشته عمران واحد ابرکوه با حضور فعال دانشجویان برگزارشد بر اساس این گزارش این نشست که در یک فضای صمیمانه 3 ساعت طول کشید دانشجویان به بیان نقطه نظرات و مشکلات خود پرداختند و سپس هیات رئیسه دانشگاه به پاسخگویی به این دانشجویان پرداختند .

 

 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

بازدید علمی از زندان باز فراغه

بازدید علمی از زندان باز فراغه با هماهنگی وهمکاری علمی پژوهشی بسیج دانشجویی وعلمی پژوهشی دانشگاه آزاد واحد ابرکوه برگزار شد. در این بازدید دانشجویان رشته حقوق حضور داشتند واز قسمت های مختلف آن بازدید به عمل آمد.

+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

جام فوتبال 17 ابان

به مناسبت  17 ابان ، سالروز تاسیس دانشگاه ازاد اسلامی واحد ابرکوه و سالروز ورود اما رضا (ع) به ابر کوه   یک دوره مسابقات فوتسال گرامی داشت 17 ابان وبه میزبانی دانشگاه ازاد برگزار می شود در این دوره تیمهایی نیز از دانشگاه های پیام نور ، علمی کاربردی ،فنی شریف وچند تیم از دانشگاه ازاد شرکت دارند.
+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

مراسم یادبود دکتر علی سلطانی در دانشگاه آزاد ابرکوه

مراسم معنوی شبی با قران به عنوان یاد بود مرحوم دکتر علی سلطانی (بنیانگذار دانشگاه آزاد اسلامی در استان یزد) با قرائت دلنشین برادر حق شناس در نمازخانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه برگزار شد.

در این مراسم دکتر علوی راد، ریاست دانشگاه و حجت الاسلام و المسلمین منصوری سخنرانی کردند.

+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

تشریح طرح وارتقاء کمی وکیفی فعالیت های اموزشی واحد ابر کوه:

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه دکتر علوی راد در نشست مدیران گروههای آموزشی ، سیاست هاواولویت های مدیران این واحد دانشگاهی را تشریح نمود. بر اساس این گزارش در این نشست پس از بررسی وتحلیل وضعیت فعلی شاخص های آموزشی واحد الویت های طرح ارتقاءسیستم آموزشی مورد بررسی و تصویب قرار گرفت .

+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

قابل توجه دانشجویان محترم

 

                                                 

 

دانشجویانی که تا کنون نسبت به تسویه حساب خود اقدام ننموده اند از تاریخ 1/9/89 لغایت ۱۵/۹/۸۹فرصت دارند امور مالی مراجعه و وضعیت خود را مشخص نمایند

بدهی در صورت عدم مراجعه در بازه فوق ترم جاری مرخصی با احتساب شهریه و سنوات لحاظ می گردد و در صورت نداشتن سنوات حکم ترک تحصیل صادر می گردد . در ضمن ورود به جلسه امتحان پایان ترم با داشتن کارت ورود به جلسه ممهور به امور شهریه امکان پذیر است . در غیر این صورت از ورود به جلسه امتحان ممانعت بعمل می آید.                                                 

 

                                                                                                           امور مالی واحد

 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

افتتاح نماز خانه جدید دانشگاه

مراسم افتتاحیه نماز خانه جدید دانشگاه با برپایی نماز جماعت به امامت ایت ا.. حسینی (امام جمعه شهرستان ابرکوه) وبا حضور مسئولین شهر برگزار شد .

 

 

 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

قابل توجه دانشجویان گرامی

 

Image Hosting by www.up.iranxm.com

زمان ملاقات با ریاست روزهای سه شنبه هر هفته با تعیین وقت قبلی می باشد دانشجویان عزیز می توانند هر روز در خواست های خود را جهت پاسخگویی به دفتر ارائه دهند.

 

 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

پذیرش دانشجو

 

 

             

Image Hosting by www.up.iranxm.com

+ نوشته شده در  ساعت   توسط   | 

قابل توجه دانشجویان

 

واحد مشاوره دانشگاه ازاد ابر کوه ساعات جدید کاری خود را اعلام کرد.بر این اساس "مشاوران"این واحد در تمامی روزهای هفته  از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ ظهر وعصر روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت ۲:۳۰ الی ۱۸ پذیرای دانشجویان واحد میباشند.ساعت کار "پزشک " واحد مشاوره نیز روزهای دوشنبه وچهارشنبه از ساعت ۹ صبح الی ۱۰:۳۰ میباشد(جهت دریافت خدمات پزشکی ارائه کارت سلامت الزامی است ) .تمامی خدمات مشاوره و پزشکی به صورت رایگان انجام می گیرد.

 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط   |